Już 30 proc. Polaków chce rozpocząć karierę IT w obszarze testowania. Evolution zaprasza na bezpłatny 2-miesięczny bootcamp QA
Według badania międzynarodowej firmy Evolution ¼ Polaków chciałaby przebranżowić się do IT. Dlatego marka z 10-cioma centrami inżynieryjnymi zaprasza do udziału w bezpłatnym bootcampie Quality Assurance Automation Bootcamp. Kurs będzie trwał od 24 października do 16 grudnia, a spotkania będą odbywały się online dwa razy w tygodniu. Uczestnicy dostaną dyplomy zaświadczające ukończenie kursu, a najlepsi mogą liczyć na ofertę pracy.
2022-09-19, 18:20

Quality Assurance Automation Bootcamp odbędzie się w języku angielskim. Osoby zainteresowane nauką zagadnień związanych z obszarem testowania mogą zgłaszać się do 3 października aplikując na specjalnym landing page. W ciągu dwóch miesięcy uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę, która pozwoli im rozpocząć karierę w IT jako QA Specialist, a najlepsi z nich dostaną propozycję pracy w zespole Evolution.

QA to obszar, który jest bardzo często wybierany przez osoby, które chcą przebranżowić się do IT. Specjalizacja ta ma nieco mniejszy próg wejścia niż w przypadku czystego kodowania. Co nie zmienia faktu, że aby wejść do tego świata, trzeba dać z siebie wiele. Myślę, że bootcampy, jak ten, który organizuje Evolution, to doskonała szansa na zmianę swojej kariery zawodowej. Sam co prawda studiowałem informatykę, jednak to właśnie tego typu wydarzenia dały mi możliwość zdobycia praktycznej wiedzy, dzięki której mogłem budować swoją pozycję w branży. Myślę, że jeśli ktoś zastanawia się nad wejściem do IT, to Quality Assurance Automation Bootcamp Evolution jest dla niego idealną okazją. Aby osiągnąć ten cel, trzeba być zdeterminowanym i chcieć się uczyć. Jeśli to masz, to zdobędziesz wszystko  – komentuje Rainers Sledevskis, Quality Assurance Engineer w Evolution, jeden z wykładowców QA Automation Bootcamp.

Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia bootcampu, a  uczestnicy, którzy wykażą się najlepszymi wynikami w trakcie nauki, otrzymają propozycję dołączenia do zespołu Evolution jako specjaliści Quality Assurance.

W testowaniu ogromne znaczenie ma to, w jakich technologiach pracujemy. Dlatego praca w firmie Evolution to doskonałe miejsce do rozpoczęcia swojej kariery w tym obszarze ze względu na stos technologiczny, ciekawe i rozwojowe projekty oraz doświadczony zespół, jak i dobrą atmosferę dodaje Seldevskis.

Quality Assurance Automation Bootcamp jest dla ambitnych osób, które chcą nauczyć się podstaw testowania, automatyzacji testów oraz najlepszych narzędzi i frameworków, które dadzą im solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w Quality Assurance Automation.  Uczestnicy mogą liczyć na wiele angażujących wykładów na żywo i ciekawych zadań domowych. Wszyscy otrzymają też wsparcie od doświadczonych inżynierów QA, którzy pokażą im odpowiednie kierunki rozwoju i będą ich wspierać w tej podróży.

Osoby zainteresowane udziałem w Quality Assurance Automation Bootcamp zapraszamy na stronę wydarzenia.

Kontakt:

Jacek Mrzygłód Employer Branding and Communications Lead Evolution Poland

tel. +48 785 407 134

jmrzyglod@evolution.com 

 www.evolution.com

Karolina Krzeska CEO Rocket Science Communications

tel. +48 785 857 662 

karolina.krzeska@rocketscience.com.pl

www.rocketscience.com.pl 

KONTAKT / AUTOR
Marta Wujek
Rocket Science
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.